Wysyłka i zwroty

Wysyłka zamówienia

Dzisiaj zamawiasz – jutro zakładasz!
Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24h od jego złożenia. Zamówienia złożone do godziny 12 staramy się wysłać tego samego dnia. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail ze zmianą statusu zamówienia (prosimy sprawdzać również skrzynkę Spam bądź  Oferty).
Paczki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich:
– kurierem DPD
– Pocztą polską
– Inpostem (paczkomaty)
Darmowa dostawa obowiązuje dla wszystkich zamówień krajowych powyżej 99 zł opłaconych z góry (nie dotyczy paczek pobraniowych), jak również wtedy, gdy trwa promocja na darmową dostawę.Informujemy o tym na naszym fb. Ig i stronie www.zagga.pl

Płatność

Za swoje zamówienie możesz zapłacić : przelewem PayU lub Przelewy24 (tzw. szybkim przelewem), przelewem tradycyjnym, za pomocą PayPal  lub gotówką przy odbiorze (za pobraniem). Prosimy zawsze wpisywać w tytule przelewu numer zamówienia i nazwisko.
Oczywiście za paczkę można zapłacić przy odbiorze (paczka pobraniowa).
Tak, zamówienie można odebrać osobiście we Wrocławiu, prosimy wówczas o telefon +48 733 40 40 20

Zwroty i reklamacje

Rozumiemy, że zdarza się, że coś nie pasuje. Aby uniknąć takich sytuacji, prezentujemy prawdziwe zdjęcia naszych outfitów oraz dokładne informacje o wymiarach. Gdyby jednak coś było nie tak – masz aż 14 dni, aby dokonać zwrotu. Po prostu odeślij do nas ubrania w oryginalnym opakowaniu ( jeżeli produkt był wysłany w pudełku, odeślij go również w pudełku) wraz z formularzem zwrotu, a my odeślemy Ci pieniądze albo wymienimy produkt na nowy.
Zwrotu należy dokonać w terminie 14 dni, licząc od dnia kolejnego od odebrania przesyłki. Liczy się data nadania przez Ciebie przesyłki.
Aby skorzystać z prawa do zwrotu, należy odesłać produkt/y w ciągu 14 dni od otrzymania towaru na adres :
ZAGGA Agnieszka Rogowska
ul. Bobrza 26/22
54-220 Wrocław
tel 733 40 40 20
Do paczki dołącz wypełniony formularz zwrotu i dowód zakupu  Pieniądze zostaną zwrócone na Twoje konto bankowe w ciągu 14 dni od momentu, kiedy otrzymamy Twoją przesyłkę zwrotną. Formularz do pobrania poniżej:

Informujemy, że nie przyjmujemy paczek za pobraniem.
Oczywiście, można dokonać zwrotu dowolnej ilości produktów, które nie spełniają oczekiwań.
Koszt zwrotu pokrywa kupujący.